Werk 2014

Datum

Plaats

Wedstrijdvorm

Klasse

Punten

Plaats

01-02-2014 Loon op Zand Midwinter WT n.v.t. 306mm 2e
23-03-2013 Oldenzaal BKB n.v.t. nnnnnn n2eenmm

Werk 2013

Plaats

Datum

Wedstrijdvorm

Klasse

Punten

Plaats

10-03-2013 Oldenzaal BKB n.v.t. 306 2e
17-03-2013 Heerle OWT NLV Open 58 mm
30-03-2013 Almkerk OWT NRC Open -- 1 dummy gemist
14-04-2013 Dongen WT GRCN A 67 oo
20-04-2013 Bergschenhoek WT FRC A -- oo
01-06-2013 Almkerk WT FRC A 67 mm
09-06-2013 Apeldoorn OWT NRC Open -- mm
06-09-2013 Kerkwijk MAP A 478 4e
16-09-2013 Lewedorp MAP A -- mm
21-09-2013 Biddinghuizen MAP A 510 4e
28-09-2013 Langbroek MAP A 488 6e
11-10-2013 De Bilt MAP A -- --
13-10-2013 Vlietland MAP A -- --
22-11-2013 Arnemuiden PJP A 296 5e
01-12-2013 Son en Breugel Hekkensluiter open 76 6e

Werk 2012

Plaats

Datum

Wedstrijdvorm

Klasse

Punten

Plaats

17-03-2012 Beesd OWT NLV Open 1 dummy gemist mm
24-03-2012 Noord Limburg OWT GRCN Open niet gehaald mm
31-03-2012 Vilsteren BKB n.v.t. 366 1e
02-06-2012 Almkerk WT FRC A 84 3e
14-07-2012 Lunteren KNJV A B71 mm
21-07-2012 Heerle WT NLV A 76 mm
04-08-2012 Veendam KNJV A 92 1e
11-08-2012 Winterswijk KNJV A 85 3e
17-09-2012 Arnemuiden MAP A -- nn
30-09-2012 Oldenzaal MAP A 414 10e
06-10-2012 Lunteren MAP A 462 8e
08-10-2012 Kruiningen MAP A -- nn
13-10-2012 Biddinghuizen MAP A -- --
21-10-2012 Haaksbergen WT GRCN A 66 ??
04-11-2012 Oldenzaal WT FRC A 83 1e

Werk 2011

Plaats

Datum

Wedstrijdvorm

Klasse

Punten

Plaats

09-04-2011 Zeumeren Certificaatdag FRC A B70 0 voor dirigeren
22-05-2011 Simonshaven Clubdiplomadag GRCN A B73 0 voor dirigeren
04-06-2011 Almkerk Workingtest FRC B2 80 1e
03-07-2011 Heerle Clubdiplomadag GRCN A B74 0 voor dirigeren
09-07-2011 Lunteren KNJV A B75 0 voor dirigeren
30-07-2011 Valkenswaard KNJV A B72 0 voor dirigeren
06-08-2011 Vriezenveen KNJV A B75 0 voordirigeren
13-08-2011 Biddinghuizen KNJV A -- 0 voor markeren
21-08-2011 Almere Certificaatdag A B79 o voor dirigeren
27-08-2011 Lewedorp KNJV A -- 0 voor markeren
24-09-2011 Oldenzaal KNJV A B74 0 voor dirigeren
01-10-2011 Krimpen Clubdiplomadag NLV A B70 0 voor dirigeren
08-10-2011 Ewijk Certificaatdag A 91 1e
06-11-2011 Oldenzaal WT FRC A 76 4e
20-11-2011 Ottersum WT NSDTRCN A 82 2e

Werk 2010

Plaats

Datum

Wedstrijdvorm

Klasse

Punten

Plaats

06-03-2010 Limburg OWT GRCN Novice 74 2e
20-03-2010 Beesd OWT NLV Novice NC  
03-04-2010 Almkerk OWT NRC Novice NC  
18-04-2010 As (B) Workingtest Novice NC  
24-04-2010 Bergschenhoek Workingtest NLV B2 74 6e
25-04-2010 Spaarnwoude Workingtest GRCN B2 NC  
08-05-2010 Borculo OWT NRC Novice NC  
06-06-2010 Retie (B) Workingtest Novice NC  
12-06-2010 Zuid Holland Workingtest NLV B2 77 4e
28-08-2010 Borculo Workingtest CBRN B2 77 5e
25-09-2010 Oldenzaal KNJV A 69 0 voor dirigeren!
26-09-2010 Oldenzaal MAP FRC B --  
17-10-2010 Son en Breugel Workingtest NLV B2 87 2e
24-10-2010 Ottersum Workingtest GRCN B2 82 2e
07-11-2010 Oldenzaal Workingtest FRC B2 81 6e

Werk 2009

Plaats

Datum

Wedstrijdvorm

Punten

Plaats

Bosschenhoofd 28-03-2009 Workingtest NLV B1 77 15
Almkerk 04-04-2009 OWT NRC Novice 67 12e
Hasselt (B) 18-04-2009 Workingtest Novice 63 NC
Bergschenhoek 25-04-2009 Workingtest FRC B1 82 bb
Spaarnwoude 26-04-2009 Workingtest GRCN B1 85 4e
Spaarnwoude 03-05-2009 Teamwedstrijd 185 8e
Zichem (B) 24-05-2009 Workingtest Novice 52 NC
Gypseuil (F) 01-06-2009 Epreuve B n.v.t.
Beerse (B) 27-06-2009 Waterworkingtest Novice 70 00
Krimpen ad IJssel 08-08-2009 OWT NLV Novice 66 7e
Borculo 22-08-2009 Workingtest NLV B2 niet gehaald
Almkerk 05-09-2009 Workingtest Cerbel Gundogs Open niet gehaald
Oldenzaal 27-09-2009 MAP FRC B 528 2e
Son 25-10-2009 Workingtest NLV B2 67 4e
Oldenzaal 01-11-2009 Workingtest FRC B2 69 11e

Werk 2008

Plaats

Datum

Wedstrijdvorm

Punten

Plaats
Bergschenhoek 05-04-2008 Workingtest FRC C73 10e
Simonshaven 20-04-2008 Workingtest GRCN C89 2e
Borculo 26-04-2008 Teamwedstrijd NLV 210/300 6e
Anzegem (B) 07-06-2008 Workingtest  Initiatie 70 --
Spaarnwoude 22-06-2008 Workingtest GRCN C84 5e
Beerse (B) 29-06-2008 Waterworkingtest Initiatie 80 --
Tilburg 02-08-2008 KNJV C43 --
Lelystad 09-08-2008 KNJV C42 --
Klundert 18-08-2008 KNJV B69 --
Lewedorp 30-08-2008 KNJV B72 --
Oploo 05-09-2008 KNJV B72 1e
Bergeijk 27-09-2008 MAP B 390 --
Spaarnwoude 26-10-2008 Workingtest NLV B1 79 7e
Oldenzaal 02-11-2008 Workingtest FRC B1 65 --
Ottersum 23-11-2008 Workingtest NSDTRCN B1 86 5e
Son en Breugel 07-12-2008 Snert Workingtest Novice 82 6e

Werk 2007

Plaats

Datum

Wedstrijdvorm

Punten

Plaats

Almere 18-08-2007 Certificaatdag FRC C45 2e
Oldenzaal 29-09-2007 KNJV FRC C42 3e
Nijmegen 27-10-2007 Certificaatdag FRC C46 1e
Oldenzaal 04-11-2007 Workingtest FRC C85 7e
Ottersum 18-11-2007 Workingtest GRCN C90 1e